‘Üç Kız Kardeş’in Kartal’ı Gökberk Demirci, hayatını sarsan ölümleri anlattı: ’18 yaşındaydı’


Son olarak ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinin Kartal’ı olarak seyirci karşısına çıkan Gökberk Demirci’nin hayatında çok sarsıcı kayıplar yaşadığı ortaya çıktı.

Birsen Altuntaş’ın YouTube kanalına konuk olan Gökberk Demirci “Biraz arka arkaya oldu. Önce kardeşim vefat etti, 9 yıl oluyor…”

“Sonra 4 yıl önce annem vefat etti, arkasından anneannemi kaybettim. Derken eski menajerim Sema’yı…”

“Huzur içinde uyusun. Biraz arka arkaya geldi, ister istemez sarsıyor tabii ama ayakta durmak zorundasın…”

“Tabii bir yandan hayat devam ediyor” dedi.

‘KARDEŞİMİ 18 YAŞINDA KAZADA KAYBETTİM’

Kardeşini motorsiklet kazasında kaybettiğini söyleyen Demirci “18 yaşındaydı. O motor aşığı bir insandı…”

“Ben de o zamanlar motosiklet kullanmak istiyordum ama başlamadan bitti. İki kardeştik, o vesileyle vefat ettiği için ailemin çok sıcak bakmayacaklarını düşündüm…”

“Haliyle benim motor tutkum da başlamadan bitti diyebilirim. Şimdi uzaktan seviyorum” ifadelerini kullandı.

GÖKBERK DEMİRCİ KİMDİR

Gökberk Demirci 20 Ekim 1989 yılında İzmit’te doğdu. Aslen Adanalı bir erkek kardeşi var. Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu’nda oyunculuk dersleri aldı.

Oyunculuk kariyerine Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam (2012) adlı dizide küçük bir rolle başlayan Gökberk Demirci, Yemin (2019), Hayatımın Aşkı (2016) ve Arka Sokaklar (2018) gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak, Üç Kız Kardeş dizisine dahil olmuştur.

Sporcu bir geçmişe sahip. Dövüş sporlarında çalıştı ve yıllarca ringlere çıktı. Cross,fitness, basketbol, masa tenisi de dahil olmak üzere uzun yıllar karma ring sporları yaptı. Asıl branşı Muay thai. 2009 yılında Marmara Bölgesi’nde yapılan bölgeler arası Kick Box müsabakaları’nda 3.oldu.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x