Simge Sağın: Icardi dünya starı! Nasıl ulaşabilirdim ki?

Ünlüler dünyasının en çok konuşulan isimleri arasında yer alan Simge Sağın, YouTube’da yayınlanan ‘Bize Kaldı’ programına konuk oldu.

“YALNIZLIK DAHA GÜZEL”

Özel hayatı hakkında konuşan 42 yaşındaki güzel, “Sevgilim yok. Uzun süredir bekarım. Arada denemeler oldu ama sonunda yalnızlığın daha güzel olduğuna karar verdim” açıklamasını yaptı.

“BU YOKSA BEN DE YOKUM”

Son dönemde arkadaş sayısının azaldığını itiraf eden popçu, “Artık ne istemediğini bilen bir kadınım. Kendime ne iyi gelecekse onu yapıyorum. Son yıllarda bayağı azaldı insan ilişkilerim. İnsanlar hep bir şey istiyor ama hiçbir şey vermek istemiyor. Oysa alma-verme dengesi gerekiyor hayatta. Bu yoksa ben de yokum. Rahatım nerede yerindeyse, canım ne istiyorsa onu yapıyorum. Son derece mutluyum” ifadelerini kullandı.

“MÜMKÜN OLMAYAN BİR ŞEY MÜMKÜN OLDU”

Simge Sağın, ‘Aşkın Olayım’ şarkısının başarısıyla ilgili yöneltilen “Senin bununla ilgili bir çaban oldu mu?” sorusunu yanıtladı.

Benim hiçbir şeye karşı bir çabam olmadı. Hayatım boyunca her şey çabasızlığımdan önüme geldi. Çabalamak, bir şeyi zorlamak çok benlik değil. Ben zaten çabalasam da buraya getiremezdim. Milyon dolar harcasaydım, Icardi’ye o şarkıyı paylaştıramazdım. Kaldı ki adam dünya starı ve çok ünlü. Ulaşması da çok güç. Nasıl yapabilirdim ki bunu? Mümkün olmayan bir şey mümkün oldu. Öyle ki beş yıl önce çıkan şarkı, bugünün en çok dinlenen şarkısı oldu.

“O KADAR AK KAŞIK DEĞİLİM”

Öte yandan zaman zaman sosyal medya platformları üzerinden yazıştığı kişiler olduğunu dile getiren ünlü şarkıcı, “DM’den (direkt mesaj) yazışma olmuştur tabii ki. O kadar ak kaşık değilim yani” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x