Burcu Esmersoy: Spor Spikerliği Yaptığım Dönemde Erkeksi Bir Havam Vardı

Eski spiker Burcu Esmersoy eski zamanları hakkında açıklama yaptı. Sosyal medyada çok konuşulan ünlü isim yaptığı açıklamalar ile gündemde.

Ünlü spiker Burcu Esmersoy, sosyal medyada sık sık gündeme geliyor. Esmersoy bu defa eski günleri hakkında yaptığı yorumlar ile gündemde.

Esmersoy bundan kısa bir süre önce Instagram hesabında Filistin’e destek verdiği bir paylaşım yapmasının ardından İsrail’e destekleyen bir paylaşımı beğenmesile gündeme gelmişti.

Esmersoy, paylaşımı kendi beğenmediğimi söyleyerek sosyal medya hesaplarını yöneten kişilerden kaynaklandığını söyleyerek hemen bu durumla ilgileneceğini söylemişti.

Esmersoy’un gündeme geldiği bir diğer konu ise hamile olduğuna dair haberlerdi.

Esmersoy iki yıldır birlikte olduğu Nazım Akmandil ile 2 Eylül’de İtalya’da evlenmişti. Çiftin ikinci düğünleri ise 7 Eylül’de İstanbul’da gerçeklemişti.

Çocuk iddialarına “Çocuğun ç’si bile yok” diyerek cevap veren Esmersoy bu defa ekranlarda olduğu yıllarla ilgili yaptığı açıklama ile gündeme geldi.

Geçmiş yıllarda spor sunuculuğu yapan ünlü isim o yıllar için ” “O dönem erkeksi bir havam vardı. Kadınsı özelliklerimi ön planda tutmuyordum. Daha sonra yavaş yavaş kendimi tanıdım. Kadınsı yönlerimi ortaya çıkardım.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir